PC ECLIPSION Z

Nowy POWER CUSHION ECLIPSION Z:

Zapewnia pewność ruchów stopy dzięki doskonałej stabilności.

PC Eclipsion Z

TOKYO, Japonia - Nowy POWER CUSHION ECLIPSION Z już jest. Seria ECLIPSION skupia się na stabilności, aby poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowaną lub skomplikowaną pracą stóp, zapewniając sportowcowi pewność w każdym kroku i każdym skoku. POWER CUSHION ECLIPSION Z będzie dostępny pod koniec marca 2021 roku.

Ponieważ w ostatnich latach gra w badmintona stała się coraz szybsza, od butów wymaga się stabilności niezbędnej do natychmiastowej reakcji i szybkiego ruchu.

Kluczowym składnikiem stabilności jest niezawodna przyczepność. Nowo opracowana podeszwa RADIAL BLADE SOLE została zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą przyczepność dzięki gumowej powierzchni o wzorze przypominającym gwiazdę ninja. Wzór ten został obliczony tak, aby zapewnić przyczepność przy nagłych ruchach pionowych, poziomych i ukośnych. Dodatkowo, podeszwa Semi One-Piece Sole została zaprojektowana tak, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu poprzez zintegrowanie zewnętrznej gumy bieżnika i pięty. Zwiększa to stabilność podczas lądowania i zmniejsza ryzyko zwichnięć.

Aby uzupełnić przyczepność, konieczna jest bezpieczna cholewka. Durable Skin Light na bazie poliuretanu to cholewka, która łączy w sobie elastyczność gumy ze sztywnością twardego tworzywa sztucznego, pozwalając Ci na lekką grę na nogach przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznego i dopasowanego dopasowania.

Modelowi POWER CUSHION ECLIPSION Z towarzyszyć będzie POWER CUSHION ECLIPSION X, przystępny cenowo model stabilizacyjny zaprojektowany w oparciu o tę samą koncepcję wydajności.

 

INNOWACJA
PODESZWA RADIAL BLADE
Wzór przyczepności podeszwy został przeprojektowany, tworząc RADIAL BLADE SOLE. Poprzez precyzyjne ułożenie kształtu wiatraka, który łączy obszary z dużymi i małymi wgłębieniami, waga buta jest rozproszona, a przyczepność poprawiona o około 3%*. W rezultacie uzyskano przyczepność, która wspomaga szybkie skoki i nagłe zatrzymania.
*Testowane przez Yonex

Radial Blade Sole

Semi One-Piece Sole
Wcześniej oddzielone od siebie, teraz zewnętrzna guma bieżnika podeszwy i pięty są zintegrowane. Zwiększa to powierzchnię styku, zapewniając większą przyczepność i stabilność.

Semi One Sole

POWER CUSHION+
W modelu ECLIPSION Z zastosowano specjalnie ukształtowany klin POWER CUSHION+ w pięcie, zaprojektowany specjalnie do pochłaniania wstrząsów związanych z pracą stóp w badmintonie. Poprawiając absorpcję wstrząsów, nasza technologia POWER CUSHION+ przekształca uderzenie w energię. 28%* wzrost absorpcji wstrząsów i 62%** wzrost odpychania w porównaniu do standardowych materiałów EVA.
*Pomiary przeprowadzone przez Japońskie Stowarzyszenie Kontroli Pojazdów (Japan Vehicle Inspection Association)
**Według badań przeprowadzonych przez Instytut Oceny Jakości Boken, stosowane jest prawo JIS

Power Cushion+

Durable Skin Light
Łącząc elastyczność gumy ze sztywnością twardego plastiku, podeszwa Durable Skin Light na bazie poliuretanu pozwala na lekką grę na nogach przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznego i dopasowanego dopasowania.

Durable Skin Light

But wewnętrzny
Zintegrowana z butem wkładka z dzianiny zastępuje tradycyjny język, zapewniając większy komfort i lepsze dopasowanie.

But wewnętrzny

Przejdź do kartoteki z produktem

Polecane produkty

BABOLAT BASIC LOGO CZAPKA - CZARNA

BABOLAT BASIC LOGO CZAPKA - CZARNA

Czarna czapka z daszkiem marki Babolat, rozmiar uniwersalny regulowany z tyłu czapki. Spełnia wymogi ITF, WPT, BWF....