EZONE 7th-Generation

The 7th-Generation EZONE: The Easy One

TOKYO - Po wielokrotnie nagradzanej serii rakiet EZONE, która pojawiła się na rynku w styczniu 2020 roku - wyróżnionej przez Tennis Magazine (USA) nagrodą Most Universal Appeal oraz Tennis MAGAZIN (GER) Test Sieger (Zwycięzca) - Yonex Co., Ltd. z dumą ogłasza premierę siódmej generacji rakiet EZONE.

Wierna rodzinie EZONE, siódma generacja jest stworzona dla mocy i komfortu i posiada bogatą, granatową bazę z gradientem premium przechodzącym w miętę i błękit nieba.

Najnowsza generacja została wykonana z innowacyjnego grafitu 2G-Namd*2 Speed, który został zintegrowany z gardzielą rakiety w celu zwiększenia prędkości piłki i poprawy czucia.

Bazując na rodzinie EZONE, która zapewnia łatwy dostęp do mocy oraz komfortowe i miękkie czucie, zespół badawczo-rozwojowy jeszcze bardziej poprawił czucie dzięki ulepszonej konstrukcji ramy Aero Shape oraz technologii Liner, co zaowocowało 16%*1 większą elastycznością. Aby nie stracić stabilności rakiety, zastosowano grubszą belkę i nową konstrukcję shaftu, która zwiększa moc i redukuje niepożądany moment obrotowy przy strzałach z off-center.

Charakterystyczna dla Yonexa siatka tłumiąca wibracje (VDM), antywstrząsowe przelotki i system 2G-Namd Speed pomagają wyeliminować niepożądane wibracje o 5,9%*1, zapewniając bardziej miękkie odczucie przy uderzeniu.

Najmocniejsza seria rakiet w historii tenisa Yonexa jest "tą łatwą" - przyjazną dla użytkownika rakietą dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Od 4-krotnej mistrzyni Wielkiego Szlema Naomi Osaki (JPN) i nr 8 na świecie Caspera Ruuda (NOR) do osoby grającej w tenisa po raz pierwszy, każdy znajdzie model z serii EZONE dla siebie.

Osaka, Ruud, złota medalistka olimpijska Belinda Bencic i inni zadebiutują w EZONE na początku stycznia, aby rozpocząć sezon 2022. Osaka sparuje swoją nową EZONE z POLYTOUR STRIKE w kolorze niebieskim, zupełnie nowym kolorem dla precyzyjnego naciągu poliestrowego, który również zostanie wprowadzony na rynek 15 stycznia 2022 roku.

Yonex Stringing Team rekomenduje łączenie nowej EZONE z następującymi strunami Yonex:

- Średniozaawansowani i zaawansowani gracze: POLYTOUR PRO, POLYTOUR STRIKE, POLYTOUR REV
- Początkujący i rekreacyjni gracze: REXIS SPEED, DYNAWIRE

Data premiery Modeli
15 stycznia 2022 - 98, 100, ACE
8 marca 2022 - 98L, 100L, 100SL, 105, 110, GAME, FEEL, YONEX JUNIOR
22 marca 2022 - 25, 26
Sierpień 2022 - TOUR, 98+, 100+

 

TECHNOLOGIA

2G-NAMDTM SPEED

POPRAWIA CZUŁOŚĆ I PRĘDKOŚĆ PIŁKI:

grafit 2G-NamdTM Speed zapewnia zwiększoną prędkość piłki bez utraty komfortu.

2G-Named TM Speed

SHAFT DESIGN

DLA POPRAWY STABILNOŚCI I MOCY:

Grubsza struktura wału z wypukłą konstrukcją redukuje niepożądany moment obrotowy rakiety przy strzałach z off-centeru dla zwiększenia mocy.

Shaft Design

AERO SHAPE DESIGN

FOR A PLUSH FEEL:

Stożkowa konstrukcja ramy z cieńszą powierzchnią czołową sprawia, że rakieta jest bardziej miękka.

Aero Shape Design

ISOMETRICTM

SYGNAŁOWA TECHNOLOGIA YONEX:

W porównaniu do konwencjonalnej okrągłej ramy, rakieta o kwadratowym kształcie ISOMETRICTM generuje o 7% większy sweet spot, który zapewnia lepszą kontrolę bez utraty mocy.

Isometric

OVAL PRESSED SHAFT (OPS)

DODATKOWY SPIN, KONTROLA I WRAŻENIE:

Wprowadzony po raz pierwszy w 1969 roku owalny, tłoczony trzon wygina się przy uderzeniu, aby wydłużyć czas reakcji i zminimalizować wibracje.

Oval Pressed Shaft

VIBRATION DAMPENING MESH (VDM)

DLA DODATKOWEGO DOTYKU I PRECYZJI:

rozciągliwy materiał siatkowy, który jest owinięty wokół grafitu w uchwycie, aby filtrować niechciane wibracje.

VDM

LINER TECH

DLA POPRAWY MOCY I KOMFORTU:

Proste otwory wydłużają struny, aby zoptymalizować moc i komfort przy strzałach spoza centrum.

Liner Tech