FZ FORZA PADEL AERO X3 RAKIETA DO PADLA
Rakieta do padla FZ Forza. Model Padel Aero x3 przeznaczony dla początkujących i mniej zaawansowanych graczy.
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Sprzedano: 2 szt.
- Producent: FZ FORZA
-
Dostępność:
Jest
-
- Czas realizacji: 24H
-
Historia ceny
- 399,00 zł
- szt.
-
eCard, Płatność gotówką - za pobraniem, Płatność przelewem, PayU, Przelewy24, Płatność gotówką
-
Szybkie płatności Blik.
Zadzwoń i zamów 604 961 987
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Produkt objęty jest roczną gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
PADEL AERO X3
Rakieta do padla Fz Forza
Model Aero x3 wykonany z mieszanki grafitu i włókna szklanego, jest przeznaczony początkującym i mniej zaawansowanym zawodnikom.
Okrągły kształt głowicy pozwala na lepszą kontrolę uderzenia.
Pole trafienia sweet spot jest umieszczone najbliżej ręki, w porównaniu do kształtu łzy czy diamentu.
Waga rakiety 360 gram to idealna propozycja na początek przygody z tą coraz bardziej popularną dyscypliną jaką jest Padel.
| Waga: | 360 gram (+/- 10g) |
| Grubość: | 38 mm |
| Ilość otworów: | 49 |
| Średnica otworu: | 10 -13 mm |
| Budowa: | 50% Carbon + 50% Glassfiber |
| Technologia: | Soft EVA |
| Balans: |
Na głowicę |
| Kolorystyka: | Shocking Orange |
| Kraj produkcji: | Chiny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.