Rakieta do padla FZ Forza. Model Padel Blaze przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy.
Model Blaze wykonany w 100% z grafitu jest przeznaczony początkującym i średnio zaawansowanym zawodnikom.
Głowica w kształcie łzy jest najlepsza dla graczy wszechstronnych, szukających zarówno kontroli jak i mocy uderzenia.
Pole trafienia sweet spot jest umieszczone dalej niż w okrągłej głowicy, ale bliżej niż w diamentowym kształcie.
Rakieta o wadze 355 gram jest nieco lżejsza od standardowych rakiet FZ Forza.
| Waga: | 355 gram (+/- 10g) |
| Grubość: | 38 mm |
| Ilość otworów: | 49 |
| Średnica otworu: | 12 mm |
| Budowa: | 100% Carbon |
| Technologia: | Soft EVA |
| Balans: |
Równomierny |
| Kolorystyka: | Black |
| Kraj produkcji: | Chiny |


Opcje produktu