Zestaw do tenisa stołowego Meteor składa się z dwóch rakietek do tenisa stołowego oraz trzech piłeczek.
W zestawie mamy dwie rakietki i trzy piłeczki do gry w tenisa stołowego.
Przeznaczone początkującym i średniozaawansowanym graczom.
| Długość rączki: | 10 cm |
| Waga rakietki: | 164 g |
| Szerokość rączki: | 3,3 cm |
| Materiał: | Drewno, Guma |
| Okładzina: | 1 mm |
| Warstwy drewna: | 6 |
| Rozmiar piłeczek: | 40 mm |
| Materiał: | ABS |

Opcje produktu