Rakieta do padla FZ Forza. Model Padel Thunder przeznaczony dla początkujących i mniej zaawansowanych graczy.
Model Thunder wykonany z mieszanki grafitu i włókna szklanego, jest przeznaczony początkującym i mniej zaawansowanym zawodnikom.
Okrągły kształt głowicy pozwala na lepszą kontrolę uderzenia.
Pole trafienia sweet spot jest umieszczone najbliżej ręki, w porównaniu do kształtu łzy czy diamentu.
Waga rakiety 360 gram to idealna propozycja na początek przygody z tą coraz bardziej popularną dyscypliną jaką jest Padel.
| Waga: | 360 gram (+/- 10g) |
| Grubość: | 38 mm |
| Ilość otworów: | 49 |
| Średnica otworu: | 12 mm |
| Budowa: | 50% Carbon + 50% Glassfiber |
| Technologia: | Soft EVA |
| Balans: |
Na głowicę |
| Kolorystyka: | Black |
| Kraj produkcji: | Chiny |


Opcje produktu