Zestaw do tenisa stołowego Meteor. Zestaw Rollnet składa się z dwóch rakietek do tenisa stołowego, siatki oraz trzech piłeczek.
W zestawie mamy siatkę, dwie rakietki i trzy piłeczki, czyli wszystko, co potrzebujemy do gry w tenisa stołowego.
Bardzo staranne wykonanie produktów, z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają długą wytrzymałość i żywotność.
| Długość rączki: | 10,5 cm |
| Waga rakietki: | 125 g |
| Grubość główki: | 1,9 cm |
| Szerokość rączki: | 3 cm |
| Materiał: | Drewno, Guma |
| Okładzina: | 1 mm |
| Warstwy drewna: | 3 |
| Rozmiar piłeczek: | 40 mm |
| Materiał: | ABS |
| Długość siatki: | 170 cm |
| Materiał: | PCV, PE, włókno polipropylenowe |
| Wysokość siatki: | 14 cm |
| Mocowanie zaciskowe do blatu: | Tak - blat o grubości maksimum 5 cm |

Opcje produktu