Rakieta do padla FZ Forza. Model Padel Classic Power V2 przeznaczony dla początkujących i mniej zaawansowanych graczy.
Model Classic Power V2 wykonany z mieszanki grafitu i włókna szklanego, jest przeznaczony początkującym i mniej zaawansowanym zawodnikom.
Diamentowy kształt głowicy pozwala na uzyskanie dodatkowej mocy uderzenia.
Pole trafienia sweet spot jest umieszczone dalej od ręki, niż w przypadku kształtu łzy czy okrągłej głowicy.
Sama nazwa tego modelu trafia do graczy szukających mocy w grze w padla.
Waga rakiety 360 gram to idealna propozycja na początek przygody z tą coraz bardziej popularną dyscypliną jaką jest Padel.
| Waga: | 360 gram (+/- 10g) |
| Grubość: | 38 mm |
| Ilość otworów: | 52 |
| Średnica otworu: | 10 - 13 mm |
| Budowa: | 50% Carbon + 50% Glassfiber |
| Technologia: | Soft EVA |
| Balans: |
Na głowicę |
| Kolorystyka: | Bright Green |
| Kraj produkcji: | Chiny |


Opcje produktu