Pulsometr Zegarek Polar A370

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: POLAR
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 527,64 zł 839,00 zł 649,00 zł

Polar A370 z pomiarem tętna z nadgarstka.
Ten wodoodporny monitor aktywności jest pierwszym produktem, który umożliwia zarówno monitorowanie tętna z nadgarstka, całodobowej aktywności, jak i spersonalizowane wskazówki treningowe. Posiada również funkcje zegarka z możliwością odbioru powiadomień z urządzeń mobilnych i kolorowy ekran dotykowy.

POLAR A370 Pulsometr - Zegarek

PARAMETRY

Masa 31,7g (S), 37,3g (M/L)
Grubość paska 13,5 mm
Szerokość paska 23,5 mm
Materiał paska Silikon
Rozmiary paska S, M/L

PARAMETRY TECHNICZNE

Wodoodporność (WR30)
Kolorowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy TFT o szerokim kącie patrzenia
Rozdzielczość ekranu 80 x 160 pikseli (RGB)
Rozmiar ekranu 13 x 27 mm
Optyczny czujnik tętna firmy Polar (2 zielone diody LED, 1 fotodioda)
Akumulator o pojemności 110 mAh

Czas działania na akumulatorze: do 4 dni przy całodobowym monitorowaniu aktywności i 1 godzinie treningu dziennie (bez korzystania z powiadomień) z ciągłym pomiarem tętna

UNIWERSALNOŚĆ

Łatwa, bezprzewodowa synchronizacja z aplikacją Polar Flow dzięki funkcji Bluetooth® Smart
Dedykowane złącze micro USB do ładowania i synchronizacji danych z komputerem PC lub Mac przy użyciu Polar FlowSync
Kompatybilny z:
* Komputery z systemem Mac OS X 10.6 lub nowszym i systemami Windows XP, 7, 8, 10
* Telefony komórkowe z systemem iOS 7 lub nowszym oraz Android 4.3 lub nowszym
* Inteligenta waga Polar Balance
* Nadajnik na klatkę piersiową Polar H10 i H7
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal i MapMyFitness
* Więcej informacji dotyczących zgodności z telefonami można znaleźć tutaj

Oprogramowanie z możliwością aktualizacji

Języki interfejsu użytkownika: angielski, chiński (uproszczony), duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki i włoski

 

SMART COACHING

Pomiar aktywności

Pokazuje rozkład aktywności użytkownika w ciągu dnia i udziela praktycznych wskazówek, takich jak „idź na 50-minutowy spacer lub pobiegaj przez 20 minut”, dzięki temu umożliwia wybór sposobu osiągnięcia założonego celu na dany dzień. Możesz osiągnąć cel szybciej, wykonując bardziej intensywne ćwiczenia, lub rozłożyć aktywność na cały dzień i pracować nad celem we własnym tempie.


Korzyści z aktywności

A360 nagradza użytkownika, przekazując kompletne podsumowania danego dnia, tygodnia i miesiąca, wyjaśniając, dlaczego aktywność była korzystna dla zdrowia. Postępy można monitorować w serwisie internetowym lub aplikacji Polar Flow.

Pomiar spalonych kalorii

Oblicza liczbę spalonych kalorii na podstawie indywidualnych danych użytkownika: wagi, wzrostu, wieku, płci, a także intensywności aktywności. Jeśli podczas treningu monitorowane jest tętno z nadgarstka, liczba kalorii jest najdokładniejsza. Oprócz tego uwzględniany jest rodzaj sportu, dzięki czemu przedstawiane są konkretne, dokładne wyniki.

 Fitness Test (funkcja wymaga nadajnika na klatkę piersiową H7, H10)

Pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, aby zobaczyć, jakie robisz postępy.

Trening oparty na pomiarze pracy serca

Pokazuje bieżące tętno oraz strefę, w której znajduje się użytkownik, umożliwiając dostosowanie treningu i uzyskanie odpowiedniej intensywności, która pozwoli osiągnąć założony cel. Można określać własne cele lub swoje ulubione oraz uzyskać wskazówki dotyczące tego, jak utrzymać odpowiednią intensywność, aby osiągnąć żądane wyniki.

Rezultat treningu

Pomaga zrozumieć, dlaczego każdy trening jest korzystny dla sprawności fizycznej, a także zapewnia dostęp do informacji bezpośrednio po treningu. Funkcja Rezultat treningu pokazuje i doradza, jak zróżnicować trening, zmieniając jego intensywność i czas trwania.

Profile sportowe

Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, które umożliwiają wybór dyscypliny odpowiedniej do Twoich treningów oraz generowanie podsumowań i informacji właściwych dla danej aktywności. Wszystkie profile sportowe są oparte na określonym doborze i prezentują bardzo dokładne dane, np. o liczbie spalonych kalorii. Zarządzaj swoimi profilami sportowymi w serwisie internetowym Flow.