Rakieta do padla FZ Forza. Model Padel Supreme Power V2 przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy.
Model Supreme Power V2 wykonany w 100% z grafitu jest przeznaczony początkującym i średnio- zaawansowanym zawodnikom.
Diamentowy kształt głowicy pozwala na uzyskanie dodatkowej mocy uderzenia.
Pole trafienia sweet spot jest umieszczone dalej od ręki, niż w przypadku kształtu łzy czy okrągłej głowicy.
Sama nazwa tego modelu trafia do graczy szukających mocy w grze w padla.
Waga rakiety 360 gram to idealna propozycja na początek przygody z tą coraz bardziej popularną dyscypliną jaką jest Padel.
| Waga: | 360 gram (+/- 10g) |
| Grubość: | 38 mm |
| Ilość otworów: | 52 |
| Średnica otworu: | 10 - 13 mm |
| Budowa: | 100% Carbon |
| Technologia: | Hard EVA |
| Balans: |
Równomierny |
| Kolorystyka: | Safety Yellow |
| Kraj produkcji: | Chiny |

Product options